EBA lspLiderEBA member company_
Ru  |  Ukr  |  En
Новий сайт Центру іноземних мов А.В.С. Оцініть уже зараз!
Про компанію
Новини
Наші клієнти
Нагороди
Фотогалерея
Новини

Підготовчий курс TOEFL

На цьому іспиті встановлюють професійний рівень володіння англійською мовою. Він є необхідним для осіб, які збираються вступати до вищих навчальних закладів у Америці та Канаді. Наповнення тесту відповідає академічним параметрам навчання в університеті або коледжі.

Тест ґрунтується на прослуховуванні академічних лекцій наукової тематики, читанні складних наукових текстів, а також вмінні аналізувати та синтезувати наукові джерела. Наприклад, студент має прочитати уривок, прослухати лекцію, а потім провести аналіз у письмовій чи усній формі.
TOEFL можна складати у трьох варіантах: Paper Based, Computer Based, Internet Based. Наша компанія готує до здачі цього тесту у всіх варіантах. Зараз більшість тест-центрів пропонує тільки IBT (Internet Based), тому ми також робимо акцент саме на цьому варіанті.

Навчання та підготовка до цього тесту має чотири основні напрямки: читання, аудіювання, говоріння та письмо. У кожному напрямку студент навчається володінню такими навичками: розуміння фактів та деталей, розуміння складної лексики із контексту, припущення та логічні висновки з почутого чи прочитаного, визначення важливого та другорядного, вміння висловлювати свою думку, аргументація тези, надання об’єктивної оцінки тощо. Саме ці навички тестуватимуться під час складання TOEFL. Підготовка до тесту також включає роботу з Інтернет-ресурсами та зразками автентичних тестів.
Пiдписатися на розсилку новин
Пiдписка на розсилку

'Пiдписатися

Видалити адресу