EBA lspLiderEBA member company_
Ru  |  Ukr  |  En
Новий сайт Центру іноземних мов А.В.С. Оцініть уже зараз!
Про компанію
Новини
Наші клієнти
Нагороди
Фотогалерея
Новини

IELTS

IELTS – це міжнародна система тестування англійської мови. Тест складається з чотирьох модулів – слухання, говоріння, читання та письма та триває 2 години 45 хвилин.

Існує два варіанта тесту: General (загальний) та Academic (академічний). Академічний варіант націлений на використання англійської мови для навчання у вищих навчальних закладах.


Перший модуль «слухання» складається з чотирьох секцій, кожна з яких містить 40 запитань. Студенти прослуховують діалоги та монологи англійською мовою, які протягом тесту стають дедалі складнішими. Другий модуль «говоріння» являє собою інтерв’ю кандидата та екзаменатора. Він складається з трьох головних частин: розповідь про себе, монологічне висловлювання, розмова на задану тему та обговорення абстрактних ідей, пов’язаних з попередньою темою. Третій модуль «читання» складається з трьох уривків та 40 запитань; при цьому питання ускладнюються протягом тесту. Четвертий модуль «письмо» включає два завдання: опис діаграми чи таблиці та обґрунтування думки й представлення рішення проблеми.


Підготовчий курс до тесту IELTS включає тренування сприймання на слух британської, американської та австралійської англійської мови, оволодіння навичками як слід давати відповіді на різні типи запитань: “multiple choice”; питання, що передбачають короткі відповіді; питання-висновки чи питання для заповнення пропусків. Під час проходження підготовчого курсу студенти навчаться ефективно працювати зі складними текстами навчально-наукового характеру, а також усно та письмово висловлювати свою думку, аргументувати її, зважувати докази та робити висновки англійською мовою. У ході підготовки також приділяється увага збільшенню словникового запасу та використанню складних синтаксичних та граматичних структур. Адже письмові та усні результати тесту будуть оцінюватись саме за критеріями використання різноманітної наукової лексики та синтаксичних структур. 
 
Завантажити брошуру IELTS

Запис у группи підготовки до IELTS здійснюється за телефонами (044) 239-1091,  (044) 239-1092 або електронною поштою:info@abccenter.kiev.ua

 Зареєструватися і здати екзамен у Києві

Пiдписатися на розсилку новин
Пiдписка на розсилку

'Пiдписатися

Видалити адресу