EBA lspLiderEBA member company_
Ru  |  Ukr  |  En
Новий сайт Центру іноземних мов А.В.С. Оцініть уже зараз!
Про компанію
Новини
Наші клієнти
Нагороди
Фотогалерея
Новини

Підготовчий курс CPE

Для успішного складення цього тесту студент має продемонструвати високу мовну компетенцію. Тест складатиметься з п’яти частин:  читання, письмо, використання англійської мови в різноманітних ситуаціях, прослуховування та розмови на задану тематику.

Для успішного проходження першої частини студент повинен розрізняти відмінні жанри текстів, відрізняти факти від власної думки розповідача, вміти зрозуміти деталі, ставлення автора та що автор мав на увазі. Під час проходження підготовчого курсу студенти будуть знайомитись з текстами з різних джерел: романами, оповіданнями, газетними та журнальними статтями, оглядами, рецензіями.

Студенти навчаться розпізнавати джерело та формулювати основну думку тексту. Підготовчий курс також розрахований на вивчення деяких літературознавчих термінів, знання яких тестуватиметься під час іспиту: ретроспекція, організація оповіді тощо.

CPE вимагає від кандидата продемонструвати також письмову мовну компетенцію. Студент повинен буде висловити та логічно обґрунтувати власну думку, а також продемонструвати свої вміння практичного використання одного із відомих жанрів.

Підготовчий курс навчить слухачів, як організовувати письмове завдання, використовувати письмові кліше, притаманні тому чи іншому жанру, а також вживати складні граматичні та синтаксичні структури, щоб вони змогли продемонструвати свій високий рівень володіння мовою.

Оскільки цей тест призначених для студентів з високим рівнем мовної компетенції, курс підготовки націлений на розширення словникового запасу наукової лексики, а також розпізнання мовленнєвих моделей та відтінків у значеннях синонімічних груп. Студенти ознайомляться з рядом фразових дієслів, ідіом, словосполучень тощо. Адже саме це тестуватиметься у третій частині тесту.

Неабияку увагу підготовчий курс приділятиме аудіюванню. Під час тесту кандидати повинні будуть зрозуміти уривки з радіопрограм, автентичних промов, лекцій , зустрічей тощо. У ході підготовки студенти навчаться ефективно слухати і розуміти різні акценти, а також промовців з різним темпом мовлення.

Остання частина тесту є перевіркою усного мовлення. На ній кандидати повинні будуть продемонструвати свої навички розмовляти англійською мовою спонтанно та без підготовки на будь-яку тему. Саме тому підготовчий курс має комунікативну спрямованість і є насичений діалогами, груповими обговореннями та рольовими іграми.

Пiдписатися на розсилку новин
Пiдписка на розсилку

'Пiдписатися

Видалити адресу